Aktualności

Sukcesy uczniów w kolejnej edycji Czwartków Lekkoatletycznych.

Drukuj

W czwartek 21 maja 2015r zakończyła się kolejna edycja Czwartków Lekkoatletycznych sezonu 2014-2015 których organizatorem był KS Stal w Ostrowie Wlkp. Na stadionie Stali przeprowadzono 6 imprez z tego cyklu (3 jesienią i 3 wiosną). W zawodach ogółem wzięło udział ponad 250 dziewcząt i chłopców z miasta Ostrowa Wielkopolskiego i powiatu ostrowskiego, a także z powiatów ościennych.

Uczniowie rywalizowali w biegach na 60 m., 300 m. 600 m. (dziewczęta), 1000 m. (chłopcy), w skoku w dal i wzwyż oraz w rzucie piłeczką palantową. Spośród 6 rozegranych rund tej edycji - pięć najlepszych startów danego zawodnika zaliczane było do punktacji indywidualnej. Punkty przydzielane były uczestnikom według wartości wyników w poszczególnych grupach wiekowych. W tej imprezie sportowej brała udział 8 osobowa grupa uczniów z naszej szkoły. Byli to: Laura Derdas, Oliwia Derdas,

Julia Dachowska, Daria Łukawska, Dominika Wrona, Kacper Paluszkiewicz, Jakub Robotnikowski, Nikodem Walczak. Zawody rozgrywane były popołudniami. Dzięki temu w zawodach jako kibice często uczestniczyli rodzice, którzy dopingowali swoje pociechy. Po raz kolejny w tej imprezie sportowej sukces odnieśli nasi uczniowie. Jakub Robotnokowski zajął I miejsce w kategorii chłopców z rocznika 2004 i młodszych, w tej samej kategorii wiekowej miejsce III zajął Nikodem Walczak. Nagrodzona została także Oliwia Derdas za zajęcie VI miejsca. Wszystkim naszym uczniom gratulujemy wytrwałości i sukcesów sportowych. Pozostałych uczniów zachęcamy do udziału w tych zawodach w kolejnym roku szkolnym. Dziękujemy także rodzicom, którzy zaangażowali się w organizację dowozów dzieci na zawody.

KALENDARZ

ZIMOWA PRZERWA ŚWIĄTECZNA

23 - 31 grudnia 2019

FERIE ZIMOWE

27  stycznia -  9 lutego 2020

WIOSENNA PRZERWA ŚWIĄTECZNA

9 - 14  kwietnia 2020

FERIE LETNIE

27 czerwca - 31 sierpnia 2020

 DODATKOWE DNI WOLNE

  • 2 - 3 stycznia 2020
  • 21 kwietnia 2020 - egzamin ósmoklasisty - j. polski
  • 22 kwietnia 2020 - egzamin ósmoklasisty - matematyka
  • 23 kwietnia 2020 - egzamin ósmoklasisty - j. angielski
  • 12 czerwca 2020
  • 1 czerwca 2020
  • 26 czerwca 2020