Aktualności

Sukcesy uczniów w kolejnej edycji Czwartków Lekkoatletycznych.

Drukuj

W czwartek 21 maja 2015r zakończyła się kolejna edycja Czwartków Lekkoatletycznych sezonu 2014-2015 których organizatorem był KS Stal w Ostrowie Wlkp. Na stadionie Stali przeprowadzono 6 imprez z tego cyklu (3 jesienią i 3 wiosną). W zawodach ogółem wzięło udział ponad 250 dziewcząt i chłopców z miasta Ostrowa Wielkopolskiego i powiatu ostrowskiego, a także z powiatów ościennych.

Uczniowie rywalizowali w biegach na 60 m., 300 m. 600 m. (dziewczęta), 1000 m. (chłopcy), w skoku w dal i wzwyż oraz w rzucie piłeczką palantową. Spośród 6 rozegranych rund tej edycji - pięć najlepszych startów danego zawodnika zaliczane było do punktacji indywidualnej. Punkty przydzielane były uczestnikom według wartości wyników w poszczególnych grupach wiekowych. W tej imprezie sportowej brała udział 8 osobowa grupa uczniów z naszej szkoły. Byli to: Laura Derdas, Oliwia Derdas,

Julia Dachowska, Daria Łukawska, Dominika Wrona, Kacper Paluszkiewicz, Jakub Robotnikowski, Nikodem Walczak. Zawody rozgrywane były popołudniami. Dzięki temu w zawodach jako kibice często uczestniczyli rodzice, którzy dopingowali swoje pociechy. Po raz kolejny w tej imprezie sportowej sukces odnieśli nasi uczniowie. Jakub Robotnokowski zajął I miejsce w kategorii chłopców z rocznika 2004 i młodszych, w tej samej kategorii wiekowej miejsce III zajął Nikodem Walczak. Nagrodzona została także Oliwia Derdas za zajęcie VI miejsca. Wszystkim naszym uczniom gratulujemy wytrwałości i sukcesów sportowych. Pozostałych uczniów zachęcamy do udziału w tych zawodach w kolejnym roku szkolnym. Dziękujemy także rodzicom, którzy zaangażowali się w organizację dowozów dzieci na zawody.

KALENDARZ

ZIMOWA PRZERWA ŚWIĄTECZNA

23 -31 grudnia 2017

FERIE ZIMOWE

12 lutego - 25 lutego 2018

WIOSENNA PRZERWA ŚWIĄTECZNA

29 marca  - 3  kwietnia 2018

FERIE LETNIE

23 czerwca - 31 sierpnia 2018

 DODATKOWE DNI WOLNE

  • 30 kwietnia 2018
  • 2 maja 2018
  • 4 maja 2018
  • 1 czerwca 2018
  • 20 czerwca 2018
  • 21 czerwca 2018