Aktualności

Dzień Wiosny w naszej szkole

Drukuj

Dnia 21.03. w naszej szkole odbył się Dzień Wiosny. Z tej okazji Samorząd Uczniowski przygotował wiele atrakcji i konkursów. Każda klasa miała za zadanie namalować na dużym arkuszu papieru wiosnę. Następnie odbyła się część artystyczna. Uczniowie śpiewali piosenki i recytowali wiersze o tematyce wiosennej. Potem odbył się konkurs pt. „Mam Talent”, do którego zgłosiło się sześcioro chętnych. Uczestnicy tego konkursu pokazali wysoki poziom, śpiewając i grając na instrumentach. W tym konkursie III miejsce zajęła Lena Fornalczyk z oddziału przedszkolnego, na II miejsce uplasowała się Kinga Lemiesz z klasy VI, a I miejsce zdobyła Ewelina Kowalczyk również z klasy VI. Kolejnym konkursem było przebranie się za Panią Wiosnę.

 Na podium stanęły dziewczynki z oddziału przedszkolnego:  miejsce III zdobyła Lena Fornalczyk, II miejsce Malwina Właśniak, natomiast miejsce I zajęła Agata Witkowska. Ostatnią rozgrywką  było wykonanie Marzanny i w tym konkursie zwyciężyła Kinga Lemiesz z klasy VI. Laureaci oraz uczestnicy konkursów otrzymali drobne upominki. Na zakończenie wszyscy poszli spalić Marzannę, żegnając w ten sposób zimę, aby wiosna przyszła jak najszybciej.

KALENDARZ

ZIMOWA PRZERWA ŚWIĄTECZNA

23 -31 grudnia 2017

FERIE ZIMOWE

12 lutego - 25 lutego 2018

WIOSENNA PRZERWA ŚWIĄTECZNA

29 marca  - 3  kwietnia 2018

FERIE LETNIE

23 czerwca - 31 sierpnia 2018

 DODATKOWE DNI WOLNE

  • 30 kwietnia 2018
  • 2 maja 2018
  • 4 maja 2018
  • 1 czerwca 2018
  • 20 czerwca 2018
  • 21 czerwca 2018