Aktualności

Uroczystość pożegnania tegorocznych absolwentów szkoły

Drukuj

W czwartek 23 czerwca 2016 roku, odbyła się w naszej szkole uroczystość pożegnania uczniów klasy szóstej. W uroczystości uczestniczyli tegoroczni absolwenci, grono pedagogiczne, ks. Andrzej Nowak, rodzice, pracownicy szkoły, oraz uczniowie klasy V. Na początku uroczystości dyrektor szkoły Pan Dariusz Ratajczyk przedstawił nazwiska uczniów, którzy w roku szkolnym 2015/2016 osiągnęli najlepsze wyniki edukacyjne. W tej grupie znalazło się także pięć uczennic z klasy szóstej. Były to: Ewelina Kowalczyk, Kinga Lemiesz, Marta Majtas, Milena Pasiak, i Kinga Skrobańska. 

Następnie zostały wręczone listy gratulacyjne rodzicom, uczniów którzy w trakcie II etapu edukacyjnego, przynajmniej dwa razy otrzymali świadectwo z wyróżnieniem.  W dalsze części uroczystości wychowawca klasy VI Bogumił Walerian dokonał podsumowania siedmiu lat spędzonych przez absolwentów w naszej szkole, oraz życzył im sukcesów na dalszych etapach nauki. Uczniowie klasy szóstej przedstawili program artystyczny w którym wspominali swój czas nauki w naszej szkole, dziękowali nauczycielom i rodzicom. Po klasie VI wystąpiła klasa V z programem w którym pożegnała swoich starszych kolegów.  Po części oficjalnej był wspólny poczęstunek, oraz wspólne pożegnalne zdjęcia. Wszystkim naszym tegorocznym absolwentom życzymy sukcesów, wspaniałych wyników i przyjaciół w gimnazjum.

KALENDARZ

ZIMOWA PRZERWA ŚWIĄTECZNA

23 - 31 grudnia 2018

FERIE ZIMOWE

14  - 27 stycznia 2019

WIOSENNA PRZERWA ŚWIĄTECZNA

18 - 23  kwietnia 2019

FERIE LETNIE

22 czerwca - 31 sierpnia 2019

 DODATKOWE DNI WOLNE

  • 2 listopada 2018
  • 15 kwietnia 2019 - egzamin ósmoklasisty - j. polski
  • 16 kwietnia 2019 - egzamin ósmoklasisty - matematyka
  • 17 kwietnia 2019 - egzamin ósmoklasisty - j. angielski
  • 2 maja 2019
  • 31 maja 2019
  • 18 czerwca 2019
  • 19 czerwca 2019