Aktualności

Dzień Wiosny w naszej szkole - 21 marca 2017 r.

Drukuj

Dnia 21.03.2017 r. w naszej szkole miał miejsce Dzień Wiosny. Z tej okazji Samorząd Uczniowski przygotował wiele atrakcji. Na początku odbyła się część artystyczna. Uczniowie śpiewali piosenki i recytowali wiersze o tematyce wiosennej. Potem przyszedł czas na konkurs pt. „Mam Talent”, do którego zgłosiło się piętnaścioro chętnych. Uczestnicy tego konkursu pokazali swoje umiejętności. W tym konkursie III miejsce zajęła klasa I, na II miejsce uplasowały się: Agata Witkowska oraz Malwina Właśniak z oddziału przedszkolnego, a I miejsce zdobyła Katarzyna Lemiesz z klasy V.

Kolejnym konkursem było zaprezentowanie się w stroju Wiosny. W tym konkursie miejsce III zdobyła Zuzanna Rosik z oddziału przedszkolnego, II miejsce ex aequo zajęły Zuzanna Wojtysiak z klasy I oraz Malwina Właśniak z oddziału przedszkolnego. Na pierwszym miejscu ex aequo znaleźli się Mikołaj Karbowy z klasy I oraz Agata Witkowska z oddziału przedszkolnego. Ostatnią rozgrywką  było wykonanie Marzanny, którą miała przygotować każda klasa. W tej konkurencji na trzecim miejscu znalazła się klasa V, na II miejsce uplasowali się uczniowie z klasy VI, natomiast miejsce I zdobyła klasa I. Laureaci oraz uczestnicy konkursów otrzymali drobne upominki. Na zakończenie wszyscy poszli spalić Marzannę, żegnając w ten sposób zimę, aby wiosna przyszła jak najszybciej. 

KALENDARZ

ZIMOWA PRZERWA ŚWIĄTECZNA

23 -31 grudnia 2017

FERIE ZIMOWE

12 lutego - 25 lutego 2018

WIOSENNA PRZERWA ŚWIĄTECZNA

29 marca  - 3  kwietnia 2018

FERIE LETNIE

23 czerwca - 31 sierpnia 2018

 DODATKOWE DNI WOLNE

  • 30 kwietnia 2018
  • 2 maja 2018
  • 4 maja 2018
  • 1 czerwca 2018
  • 20 czerwca 2018
  • 21 czerwca 2018