Błąd
  • Can't create file /home/dars12/domains/dars12.linuxpl.info/public_html/images/thumbnails/images/20182019/Drużynowe Mistrzostwa /IMG_20190529_084601-150x113.jpg. Change the permissions for folder /home/dars12/domains/dars12.linuxpl.info/public_html/images/thumbnails/images/20182019/Drużynowe Mistrzostwa to 777.

Warning: imagejpeg() [function.imagejpeg]: Unable to open '/home/dars12/domains/dars12.linuxpl.info/public_html/images/thumbnails/images/20182019/Drużynowe Mistrzostwa /IMG_20190529_084601-150x113.jpg' for writing: No such file or directory in /home/dars12/domains/dars12.linuxpl.info/public_html/plugins/content/mavikthumbnails/mavikthumbnails.php on line 546

Aktualności

Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej atletyce 2019

Drukuj

We wtorek 21 maja 2019 r. w Ostrowie Wielkopolskim odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w Lekkiejatletyce. W zawodach wzięli udział uczniowie z rocznika 2003-2005  ze szkół podstawowych miasta Ostrowa Wielkopolskiego oraz powiatu ostrowskiego. Do rywalizacji w tych zawodach przystąpiło trzech uczniów z naszej szkoły. Byli to: Kacper Paluszkiewicz, Szymon Jancik i Jakub Robotnikowski. Przy niesprzyjających warunkach pogodowych naszym uczniom udało się osiągnąć znakomite wyniki. Jakub Robotnikowski zajął pierwszą lokatę w skoku w dal, zdobywając złoty medal. Szymon Jancik w rzucie oszczepem również zajął pierwsze miejsce i zdobył złoty medal. Kacper Paluszkiewicz w biegu na 100  znalazł się tuż za podium zajmując czwarte miejsce. Gratulujemy znakomitych wyników naszym reprezentantom.