Aktualności

Występ dzieci na Festiwalu Piosenki Wakacyjnej

Drukuj

 

 

W środę 12 czerwca 2013r w Gminnym Ośrodku Kultury w Sieroszewicach odbył się Festiwal Piosenki Wakacyjnej przeznaczony dla wokalistów, zespołów wokalnych i grup wokalno – instrumentalnych działających w gminie Sieroszewice. Od wielu lat uczniowie naszej szkoły prezentują na tym festiwalu swoje talenty wokalne.

 

W tym roku także wystąpiły dziewczęta z naszego szkolnego zespołu wokalnego, oraz solistki Ewelina Kowalczyk i Izabela Urban, pod kierunkiem Pana Bogumiła Waleriana. Tegoroczny festiwal zgromadził bardzo dużą grupę zespołów i solistów w różnych kategoriach wiekowych, których oceniało profesjonalne jury. Zespół wokalny z naszej szkoły odniósł po raz kolejny z rzędu duży sukces zdobywając I nagrodę w kategorii zespołów z klas IV-VI za wykonanie piosenki pt. „Lato z ptakami odchodzi”. W kategorii solistów z klas IV-VI, także I nagrodę zdobyła Izabela Urban za wykonanie piosenki pt. „Nad srebrnym potokiem”. Dziękujemy dziewczynom za znakomity występ i składamy  gratulacje.

 

KALENDARZ

ZIMOWA PRZERWA ŚWIĄTECZNA

23 -31 grudnia 2017

FERIE ZIMOWE

12 lutego - 25 lutego 2018

WIOSENNA PRZERWA ŚWIĄTECZNA

29 marca  - 3  kwietnia 2018

FERIE LETNIE

23 czerwca - 31 sierpnia 2018

 DODATKOWE DNI WOLNE

  • 30 kwietnia 2018
  • 2 maja 2018
  • 4 maja 2018
  • 1 czerwca 2018
  • 20 czerwca 2018
  • 21 czerwca 2018