Wyniki konkursu na najlepszego ucznia

Drukuj

  

WYNIKI KONKURSU NA NAJLEPSZEGO UCZNIA

KLAS IV – VI W ROKU SZK. 2016/17

Miejsce

Nazwisko i imię, klasa

 

Średnia ocen

I

Derdas Oliwia – kl. VI

 

5,55

II

Biała Weronika – kl. IV

 

5,45

III

Łukawska Daria – kl. VI

Wojtysiak Mikołaj – kl. IV

 

5,36

IV

Paluszkiewicz Kacper – kl. V

 

5,27

V

Gołdyn Kacper – kl. IV

 

5,18

VI

Strzelczyk Oliwia – kl. VI

Wojtasiak Joanna – kl. IV

Wrona Dominika – kl. VI

 

5,09

 

VII

Kowalska Eliza – kl IV

 

5,00

 

VIII

Majchrzak Kacper – kl. V

 

4,91

IX

Chwiłkowska Julia – kl. IV

Walczak Nikodem – kl. V

 

4,82

 

 

WYNIKI KONKURSU NA NAJLEPSZEGO UCZNIA

KLAS IV – VI W I PÓŁROCZU

ROKU SZK. 2016/17

Miejsce

Nazwisko i imię, klasa

 

Średnia ocen

I

Derdas Oliwia – kl. VI

 

5,50

II

Biała Weronika – kl. IV

 

5,45

III

Wojtasiak Joanna – kl. IV

 

5,41

IV

Paluszkiewicz Kacper – kl. V

 

5,36

V

Łukawska Daria – kl. VI

 

5,27

VI

Wrona Dominika – kl. VI

Wojtysiak Mikołaj – kl. IV

 

5,14

5,14

VII

Strzelczyk Oliwia – kl. VI

Kowalska Eliza – kl IV

 

5,09

5,09

VIII

Gołdyn Kacper – kl. IV

 

5,00

IX

Majchrzak Kacper – kl. V

 

4,91

 

X

Walczak Nikodem – kl. V

4,86

 

XI

Chwiłkowska Julia – kl. IV

Kasprzyka Adam – kl. IV

 

4,77

4,77

 

WYNIKI KONKURSU NA NAJLEPSZEGO UCZNIA

KLAS IV – VI NA KONIEC

ROKU SZK. 2015/16

Miejsce

Nazwisko i imię, klasa

 

Średnia ocen

I

Derdas Oliwia – kl. V

Łukawska Daria – kl. V

Paluszkiewicz Kacper – kl. IV

Skrobańska Kinga – kl. VI

5,27

5,27

5,27

5,27

 

II

Wrona Dominika – kl. V

5,18

 

III

Kowalczyk Ewelina – kl. VI

 

5,09

 

IV

Pasiak Milena – kl. VI

Walczak Nikodem – kl. IV

 

5,00

5,00

 

V

Lemiesz Kinga – kl. VI

Majtas Marta – kl. VI

Strzelczyk Oliwia – kl. V

4,81

4,81

4,81

 

 

WYNIKI KONKURSU NA NAJLEPSZEGO UCZNIA

KLAS IV – VI W I PÓŁROCZU

ROKU SZK. 2015/16

Miejsce

Nazwisko i imię, klasa

 

Średnia ocen

I

Łukawska Daria – kl. V

5,40

 

II

Skrobańska Kinga – kl. VI

 

5,18

 

III

Paluszkiewicz Kacper – kl. IV

 

5,14

 

IV

Derdas Oliwia – kl. V

Walczak Nikodem – kl. IV

Wrona Dominika – kl. V

5,09

5,09

5,09

 

V

Pasiak Milena – kl. VI

4,95

 

VI

Kowalczyk Ewelina – kl. VI

Strzelczyk Oliwia – kl. V

4,81

4,81

 

WYNIKI KONKURSU NA NAJLEPSZEGO UCZNIA

KLAS IV – VI W ROKU SZK. 2014/15

 

 

 

Miejsce

Nazwisko i imię, klasa

 

Średnia ocen

I

Derdas Laura – kl. VI

 

Gawron Zuzanna – kl. VI

 

5,64

 

5,64

II

Łukawska Maja – kl. VI

 

5,45

III

Dachowska Julia – kl. VI

 

5,18

IV

Derdas Oliwia – kl. IV

 

Wrona Dominika – kl. IV

 

Łukawska Daria – kl. IV

 

Skrobańska Kinga – kl. V

 

5,09

 

5,09

 

5,09

 

5,09

V

Kowalczyk Ewelina – kl. V

 

4,91

WYNIKI KONKURSU NA NAJLEPSZEGO UCZNIA

KLAS IV – VI W I PÓŁROCZU ROKU SZK.2014/15

 

Miejsce

Nazwisko i imię, klasa

 

Średnia ocen

I

Łukawska Maja – kl. VI

5,59

 

II

Derdas Laura – kl. VI

 

5,54

 

III

Gawron Zuzanna – kl. VI

 

5,50

 

IV

Łukawska Daria – kl. IV

5,23

 

V

Derdas Oliwia – kl. IV

5,09

 

VI

Wrona Dominika – kl. IV

5,05

 

VII

Kowalczyk Ewelina – kl. V

Skrobańska Kinga – kl. V

 

5,04

5,04

VIII

Dachowska Julia – kl. VI

 

4,90

 

WYNIKI KONKURSU NA NAJLEPSZEGO UCZNIA

KLAS IV – VI W ROKU SZK. 2013/14

Miejsce

Nazwisko i imię, klasa

 

Średnia ocen

I

Derdas Laura – kl. V

 

5,54

 

II

Piaskowska Marta – kl. VI

Gawron Zuzanna – kl. V

Łukawska Maja – kl. V

 

5,45

5,45

5,45

 

III

Urban Izabela – kl. VI

Skrobańska Kinga – kl. IV

 

5,00

5,00

 

IV

Kowalczyk Ewelina – kl. IV

Dachowska Julia – kl. V

 

4,90

4,90

 

 

WYNIKI KONKURSU NA NAJLEPSZEGO UCZNIA

KLAS IV – VI W  ROKU SZK. 2011/12

Miejsce

Nazwisko i imię, klasa

 

Średnia ocen

I

Pomykała Martyna – kl. VI

 

5,55

 

II

Kobierska Sylwia – kl. VI

Piaskowska Marta – kl. IV

 

5,45

5,45

 

III

Urban Izabela – kl. IV

5,36

 

IV

Nycek Mateusz – kl. VI

 

5,09

 

V

Derdas Klaudia – kl. V

 

5,00

 

VI

Krawczyk Weronika – kl. VI

 

4,91

VII

Jancik Patryk – kl. IV

 

4,90

VIII

Błaszczyk Nicola – kl. V

 

4,82


 

KALENDARZ

ZIMOWA PRZERWA ŚWIĄTECZNA

23 -31 grudnia 2017

FERIE ZIMOWE

12 lutego - 25 lutego 2018

WIOSENNA PRZERWA ŚWIĄTECZNA

29 marca  - 3  kwietnia 2018

FERIE LETNIE

23 czerwca - 31 sierpnia 2018

 DODATKOWE DNI WOLNE

  • 30 kwietnia 2018
  • 2 maja 2018
  • 4 maja 2018
  • 1 czerwca 2018
  • 20 czerwca 2018
  • 21 czerwca 2018